Nadal nie jesteś przekonany do współpracy? Zobacz moje zakończone projekty:

Podział lokalu na mniejsze jednostki najmu

Gotowa inwestycja do mojego pasywnego portfela inwestycyjnego. Dzięki takiemu podziałowi mieszkania są komfortowe dla lokatorów a właścicielowi przynoszą ponadprzeciętne, dwucyfrowe stopy zwrotu z najmu. We wszystkich lokalach umowę z lokatorami podpisaliśmy w przeciągu 2 dni od wystawienia oferty na portale internetowe. Gotowe do zamieszkania mikrokawalerki z aneksami kuchennymi i łazienkami, lokalizacja: Targówek, przy stacji metra.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednicząc w obrocie nieruchomościami zawsze stosuję kompleksową strategię marketingową. Dzięki dobrze wykonanym zdjęciom, przygotowaniu mieszkania do sprzedaży i organizacji dni otwartych dla zainteresowanych potencjalnych klientów, mieszkanie zostało sprzedane za kilkanaście tysięcy złotych więcej niż założona cena ofertowa. Tutaj przykład home stagingu z wykorzystaniem ograniczonego budżetu, który potrafi zwielokrotnić zainteresowanie klientów. Mieszkanie przed i po wykonanym home stagingu i wybraniu korzystnych zdjęć do oferty

Rewitalizacja przedwojennej kamienicy

Razem z zaprzyjaźnionymi inwestorami podeszliśmy do zakupu starej kamienicy na warszawskim Wawrze. Po zakupie przeprowadziliśmy procesy: odrestaurowania elewacji kamienicy i części wspólnych, ocieplenia budynku, wymiany pionów wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, przygotowania mieszkań na wynajem. Inwestorzy, którzy kupili mieszkania w kamienicy, osiągają obecnie duże stopy zwrotu z inwestycji.
© Łukasz Nowosada. All rights reserved.